Přeskočit na obsah

Z Ratíškovic vezeme 3 body

FK Baník Ratíškovice : FC Dosta Bystrc – Kníničky 0:1 (0:1)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Do zápasu s Ratíškovicemi jsme šli opět s jednoznačným cílem vybojovat 3 body do tabulky. V týdnu nám nevyšlo pohárové utkání, a tak se nyní soustředíme již jen na soutěžní zápasy, kde je naším cílem posunout se v jarní části co nejvýše. Trápí nás v náročném programu marodka, a tak jsme nuceni v sestavě trochu improvizovat.

V prvním poločase jsme to byli my, kdo udával tempo. Branka přišla po standardní situaci, kdy se prosadil Ondra Hilscher. Soupeř mohl v zápětí odpovědět, ale brankář Tomáš Mosler nás podržel. Po zbytek poločasu jsme měli hru pod kontrolou, jen to chtělo druhý gól, který by nám dal větší klid.

V úvodu druhého poločasu jsme si vytvořili 100% gólovou příležitost, ale bez vstřelené branky. V dalším průběhu přišly i další příležitosti a také bez využití. Soupeř tak pořád cítil možnost vyrovnání, a tak jsme až do konce utkání museli pracovat zodpovědně a bez většího zaváhání.

To se nám podařilo a vezmeme nejtěsnější možný výsledek 0:1. Opět nás mrzí zranění dalšího hráče Josefa Grůzy, který odstoupil po poranění kolene. Do utkání naskočili hráči širšího kádru a našeho dorostu.

Už ve středu nás čeká vložené kolo, kdy zajíždíme k soupeři SK Olympia Ráječko. V případě výhry můžeme tohoto soupeře bodově dorovnat na 6. místě tabulky.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Mosler – Sedlák, Pelc, Hilscher, Líkař – Hubr (Panský), Kocman, Guttler, Grůza (Juránek (Bednařík)) – Kratochvíl T., Hansl

Střelec branky: Hilscher