Přeskočit na obsah

Z Mutěnic bez bodu

FK Mutěnice : FC Dosta Bystrc – Kníničky 1:0 (0:0)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Ve 3. zápase na venkovním hřišti jsme chtěli potvrdit dobré domácí výkony a dovést 3 body. Jasné ale bylo, že soupeř s pěti body a na domácí půdě nedá nic zadarmo.
V úvodu zápasu jsme se dostali pod tlak a zbytečnými vlastními ztrátami jsme dostávali soupeře do nebezpečných protiútoků. Jeden z nich, asi největší šance celého zápasu, bravurně zneškodnil Adam Smrčka. My jsme sice v první půli nastřelili břevno, ale jinak jsme moc soupeře neohrozili.
Do druhého poločasu jsme šli s tím, že soupeři daleko víc vnutíme naši hru a to se nám i dařilo. Jenže hned na začátku soupeř zahrával spornou penaltu a my prohrávali 0:1. Naše snaha vyrovnat se stupňovala, ale vždy končila před šestnáctkou a soupeř tak ubránil výhru 1:0.
V dalším domácím zápase proti Ratíškovicím chceme navázat na naše domácí výkony a připsat si 3 body. Hraje se v sobotu 2. 10. v 15:30.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Líkař, Hilscher, Bubeník – Guttler, Pokorný, Bílý (Kratochvíl M.), Sedlák (Marušinec), Grůza – Kratochvíl T., Hansl (Hubr).