Přeskočit na obsah

Z Kuřimi bez bodu

FC Kuřim : FC Dosta Bystrc – Kníničky 3:2 (2:2)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Zápas jsme zahájili velice dobře. Dařila se nám kombinace na soupeřově polovině a dostávali jsme míče do nebezpečných prostorů. To se nám podařilo využít hned v úvodu, kdy jsme byli odměněni gólem. Jan Bubeník krásnou střelou nedal brankáři šanci. Soupeř se však hned po rozehře dostal do prvního útoku, kdy dostal míč do naší šestnáctky a srovnal na 1:1. Pak byla fáze, kdy jsme se těžko dostávali znovu do hry a soupeř si vytvářel další šance. Hrozil hlavně ze standardních situací. V těchto chvílích nás podržel brankář Smrčka. V další fázi jsme řešili zranění Solanského, a tak už v úvodu jsme měli 2 naše hráče ze zadních řad mimo hru (Martin Líkař – po zahřátí nemohl nastoupit do hry). V zápase se nám ale podařilo opět jít do vedení po akci Guttler – Hansl a vedli jsme 2:1. Chtěli jsme toto vedení dovést až do poločasu, to se nám však nepovedlo – soupeř zahrával standardu z poloviny hřiště a opět nás naše nekoncentrovanost připravila o vedení, 2:2 poločas.
Do druhého poločasu jsme provedli další změny na postu obránců z důvodu dalšího zranění a jednu změnu ve středové řadě. Soupeři se hned v úvodu podařila standardní situace a i když jsme závar před branou mohli vyřešit v nás prospěch, tak soupeř i se štěstím skóroval a šel do vedení 3:2. My jsme už zbytek zápasu neměli sil na srovnání a do šancí jsme se nedostali. Pozitivní je, že se nám podařilo dát 2 góly ze hry – což je dobrý příslib do dalšího utkání!!
Už v sobotu jedeme na Moravskou Slavii pro 3 body.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Hilscher, Buriánek (Marušinec), Solanský (Pavlík), Bubeník – Hubr, Kratochvíl M. (Grůza), Guttler, Sedlák – Kratochvíl T., Hansl

Střelci branek: Bubeník, Hansl