3. kolo Krajského přeboru JmKFS | neděle 21.8.2022 | 17:00

FK Kunštát – FC Dosta Bystrc Kníničky 1:1 (1:1)

Diváci: 280

FK Kunštát: Loukota – Bělehrádek, Zeman, Gracias, Štencl, Novotný, Janíček, Macko, Bezděk, Zeman, Sehnal (střídali: Hanák, Baňa, Lick, Boček)

FC Dosta Bystrc Kníničky: Nahodil – Bubeník, Pokorný, Hansl, Kocman, Pelc, Kratochvíl T., Guttler, Mičko, Vojtíšek, Sedlák (střídali: Pavlík, Kratochvíl M., Ločárek, Hubr, Veleba)

Komentář k utkání:

„Do utkání proti Kunštátu jsme šli s tím, že odčiníme zaváhání s Rousínovem. Po celé utkání se hrál fotbal nahoru dolů a pro diváka to musel být pěkný fotbal. Po individuální chybě jsme od 14.minuty prohrávali 1:0. Ovšem musíme pochválit tým, že i přes obdrženou branku jsme byli stále tým, který byl o něco lepší. Do velké šance jsme se dostali po centru Hansla, který ve vápně našel Pokorného, ten zamířil míč hlavou k tyči, ale domácí stejně jako po celý zápas podržel skvěle chytající brankář. Další akce už byla gólová, kdy Hansl našel skvěle naběhnutého Mička, který vyřešil skvěle tuto situaci a srovnal na 1:1. Do poločasu se už nic vážnějšího nestalo. Druhý poločas jsme oživili dvojím střídáním a oba dva hráči do utkání skočili dobře. Druhý poločas byl v naší režii, jediné co nás mrzí, že jsme nedokázali lépe vyřešit gólové situace. A to znamenalo, že jsme z utkání brali jenom bod. Mužstvo i přesto musíme pochválit za přístup a nasazení. Teď už se připravujeme na domácí utkání s Ratíškovicemi.“ řekl po zápase Pavel Srb.