Přeskočit na obsah

Z Boskovic vezeme bod

FC Boskovice : FC Dosta Bystrc – Kníničky 0:0 (0:0)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„V 10. kole jsme měli těžký úkol a to odčinit naše dvě porážky a vrátit se k výkonům, které nám přinášely bodový zisk. Hostil nás lídr tabulky FC Boskovice, který byl doposud v domácích utkáních stoprocentní.
Do tohoto zápasu už jsme mohli počítat s Jirkou Solanským – který nám vyztužil zadní řady. Úvod utkáni nabídl hru mezi dvěma šestnáctkami bez nějakých velkých příležitosti na vstřelení branky. Pracovali jsme organizovaně a zodpovědně na všech postech, poločas 0:0.
Druhý poločas se odehrával podobně jako ten první – soupeře jsme nepustili do žádné větší šance. Naopak koncem zápasu jsme byli my ti, kdo si vytvářel brankové příležitosti. V té největší šanci celého zápasu byl Jirka Bílý. Hostující brankář si však s jeho koncovkou poradil.
Mužstvo ukázalo týmový charakter a bod je zasloužený. V dalším utkání zajíždíme opět k soupeři do Moravského Krumlova, odkud se pokusíme dovést z venkovních zápasů konečně 3 body (jednou to přijít musí).“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Líkař (Pokorný), Hilscher, Solanský, Bubeník – Kratochvíl M., Guttler, Bílý – Sedlák, Hubr (Hansl), Kratochvíl T.