Přeskočit na obsah

Vítězství nad béčkem Líšně

FC Dosta Bystrc – Kníničky : SK Líšeň „B“ 2:0 (2:0)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„V dalším utkání na domácí půdě jsme přivítali SK Líšeň „B“, soupeře, který po 6 kolech vedl tabulku soutěže. V utkání jsme chtěli potvrdit naše dobré výkony na domácím hřišti. Do prvního poločasu jsme vstoupili aktivně a nenechali soupeře, aby nám vnutil jejich hru. Naše úsilí bylo odměněno už v 10. minutě, kdy po nákopu za obranu svedl souboj Josef Grůza a Tom Kratochvíl pohotovou střelou nedal brankáři šanci, 1:0. V aktivitě jsme pokračovali a v 17. minutě po standardní situaci Josef Grůza zvýšil na 2:0. Poločas jsme dohráli v poklidu tak, že jsme soupeře nepustili do žádné gólové příležitosti. V druhém poločase jsme si pohlídali počáteční snahu soupeře vrátit se do zápasu a v druhé polovině jsme mohli naše vedení zvýšit, ale šance jsme nevyužili.
V zápase bych pochválil velmi dobrou organizaci v zadních řadách. A nula vzadu je také odměna za tuto činnost. V dalších čtyřech kolech zajíždíme 3x na hřiště soupeře. Hned v příštím kole jedeme v sobotu 25. 9. do Mutěnic.

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Líkař, Hilscher, Bubeník – Guttler (Marušinec), Kratochvíl M., Bílý, Sedlák, Grůza (Buriánek) – Kratochvíl T. (Hubr), Hansl.

Střelci branek: Kratochvíl T., Grůza