Přeskočit na obsah

V semifinále poháru se utkáme proti Rousínovu!

A – tým : Naši muži ve středu odehrají semifinále poháru JmKFS. Soupeřem nám bude TJ TATRAN Rousínov. Zápas se odehraje od 17:30 v Bystrci.

TJ TATRAN Rousínov se v poháru utkal proti týmům jako jsou Šardice, Slatina a ve čtvrtfinále porazil 3:0 Krumvíř. V Krajským přeboru se nachází na pěkném 5.místě se ziskem 44 bodů.

Naši muži se v poháru utkali proti Lipovci, Ráječku a ve čtvrtfinále jsme porazili TJ Slavoj Rohatec 4:0. Branky v zápase vstřelili 2x Kratochvíl, po jednom gólu Guttler a Hansl.

“ Do pohárového utkání proti Rousínovu jdeme maximálně připraveni a natěšeni. S Rousínovem máme tuto sezónu dobrou bilanci a budeme chtít na to navázat. Doufáme, že přijde co nejvíce lidí a podpoří nás v cestě do finále “ hlásí před utkáním asistent trenéra Pavel Srb.

“ Ve středu nás čeká semifinále krajského poháru. O motivaci je postaráno a my jsme připraveni udělat pro postup do finále maximum. Proti Rousínovu se nám v této sezóně herně i výsledkově dařilo a to chceme potvrdit i v utkání ve středu, které bude pro diváky velice atraktivní “ říká před utkáním obránce Líkař.

Udělejme opravdovou fotbalovou atmosféru a podpořme náš A – tým k cestě do finálového zápasu hraném na ligovém stadionu FK Drnovice. Dojdi v klubových barvách a pomozte nám vytvořit rekordní návštěvu jarní sezóny. Vstup na utkání je zdarma, navíc na utkání bude soutěž o poukazy do Wellnessu od hotelu Atlantis a do kryokomory od firmy Mráz léčí.