V dalším domácím utkání jsme zvítězili 3:0

6. kolo Krajského přeboru JmKFS | sobota 10.9.2022 | 16:30

Branky: 20. Sedlák, 57. Hansl, 75. Mičko
Žluté karty: Pelc, Mičko – Moučka, Pavliš, Osladil
Diváci: 150

FC Dosta Bystrc Kníničky: Nahodil – Němec, Bubeník, Hansl, Kocman, Kratochvíl M., Pelc, Veleba, Mičko, Vojtíšek, Sedlák (střídali: Pavlík, Kratochvíl T., Ločárek, Hubr, Líkař)

FK SK Bosonohy: Svoboda – Pakosta, Moučka, Havel, Pavliš, Hladký, Svoboda, Dohnal, Osladil, Táborský, Dedič (střídali: Havlík, Čoupek)

Komentář k utkání:

Utkání na domácím mírně podmáčeném trávníku začalo zraněním Michala Kratochvíla, který se v hlavičkovém souboji srazil hlavou s protihráčem a musel na šití. Do 20. min. bylo utkání vyrovnané s náznaky šancí našeho mužstva – L. Hansl. Z jedné z akcí na levé straně se výborně uvolnil Adam Sedlák a překvapil všechny, a hlavně brankáře Bosonoh a střelou na zadní tyč otevřel skóre utkání, 1:0. Od 30. min. nás začali hosté přehrávat a přečíslovat na naší pravé straně, ale nevytvořili si žádnou šanci, získali jen výhodné standardní situace, které jsme všechny vyřešili.
Druhý poločas byl, jako předcházející utkání v Ráječku, plně v naší režii. V 57 min. se ve skrumáži těsně před brankou nejlépe zorientoval L. Hansl a hlavou vstřelil velice důležitou branku na 2:0. Od této minuty jsme ovládli hru úplně a následně jsme v 75. min potvrdili velice dobrý výkon další brankou z volného přímého kopu, který perfektně zahrál Jakub Mičko. Bylo rozhodnuto, 3:0. Jsem velice rád, že jsme tímto domácím vítězstvím potvrdili důležité body z Ráječka a doufám, že mužstvo získalo potřebné sebevědomí do dalších utkání. První třetinu podzimních utkání jsme ukončili ziskem 10 bodů a také nízkým počtem obdržených branek, což je potěšující pro defenzívu celého mužstva.“ řekl po zápase trenér Roman Kotol.