Přeskočit na obsah

Úvodní zápas nové sezóny jsme prohráli nejtěsnějším rozdílem

 2. kolo Krajského přeboru JmKFS | pátek 12.8.2022 | 18:00 

hřiště ul. Obvodová

FC Dosta Bystrc - Kníničky Úvodní zápas nové sezóny jsme prohráli nejtěsnějším rozdílem Oznámení, Muži "A", Novinky0 : 1 FC Dosta Bystrc - Kníničky Úvodní zápas nové sezóny jsme prohráli nejtěsnějším rozdílem Oznámení, Muži "A", Novinky


Branky: 80. Kříž
Rozhodčí: Chabiča – Rosa, Kron.
Žluté karty: Němec – Obruša
Diváci: 185

 

FC Dosta Bystrc-Kníničky: Nahodil – Bubeník, Pokorný (Veleba), Hansl (Kratochvíl T.), Kocman, Kratochvíl M. (Pavlík), Pelc, Guttler (Hubr), Mičko, Vojtíšek, Sedlák (Němec).
 
TJ Tatran Rousínov: Kopřiva – Divácký (Svoboda), Kříž, Mikeš, Čadílek (Suchý), Obruča, Líznar, Chlup (Pohanka), Imramovský, Rozehnal, Zbořil.

Komentář k utkání:

„Do utkání s Rousínovem jsme šli s cílem utkání zvládnout a vstoupit dobře do nové sezóny. Už od začátku utkání šla vidět lehká nervozita, málo pohybu, ale hlavně jsme se nedostali za 90 minut pořádně do střelecké pozice. Bohužel pro nás v 80. minutě soupeř ze standartní situace skóroval a my už jsme nedokázali zareagovat na změnu skóre a tak utkání skončilo nejmenší možným rozdílem pro soupeře. My se z toho musíme oklepat a do Kunštátu jet s jasným cílem odvézt 3 body za každou cenu,“ řekl po zápase asistent trenéra Pavel Srb.

 

Sestřih utkání:

https://www.youtube.com/watch?v=jqbdtB03Wz0&ab_channel=FCDostaBystrc-Kn%C3%ADni%C4%8Dky