Přeskočit na obsah

Třetím domácím soupeřem budou Bosonohy!

A – tým : Naše Áčko v sobotu odehraje 22.kolo KP JmKFS. Doma přivítáme další tým a to FK SK Bosonohy!

FK SK Bosonohy se nachází na 12.pozici se ziskem 24 bodů. Bosonohy mají bilanci 7 výher, 3 remízy a 11 porážek, se skórem 27:45. Bosonohy odehráli minulé kolo proti třetím Boskovicím a vybojovali remízu 1:1. Mezi lídry týmu Bosonoh patří Jiří Šíma( v minulosti oblékal bystrcký dres), Stanislav Lerch a hrající trenér Daniel Břežný.

Naši muži odehráli před týdnem další venkovní utkání a to na půdě TJ Tatranu Rousínov a nevedli si vůbec špatně. Po dvou gólech Patrika Hubra a brankách Kratochvíla M. a Hansla jsme domů přivezli vítězství 4:0. Brankář Martin Nahodil udržel už páté čisté konto z šesti zápasů.

“ Do utkání s Bosonohami půjdeme s cílem navázat na výkon z Rousínova. V Rousínově jsme předvedli skvělý týmový výkon. Fungovali nám skvěle obě dvě fáze, jak obranná tak i útočná, kde jsme byli opět produktivní. Proti Bosonohám to určitě nebude jednoduché utkání, ale před domácím publikem budeme chtít urvat všechny 3 body pro sebe “ hlásí před utkáním asistent trenéra Pavel Srb.

Do zápasu naskočí i náš záložník Adam Sedlák. “ Sobotní derby se blíží a s tím i přípravy na utkání. Bosonohy jsou nepříjemným, důrazným soupeřem. Věříme ale, že v domácím prostředí natáhneme šňůru neproher a bude to krásný fotbal pro fanoušky “ říká před utkáním Adam Sedlák.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Třetím domácím soupeřem budou Bosonohy! Muži "A", Novinky, Oznámení