Přeskočit na obsah

Start BRNO – DOSTA SD 1 : 0

Závěrečný zápas sezóny se odehrál na horké půdě našeho rivala z Lesné (Start). Bohužel, marodka výrazně zasáhla do plánů na bodový zisk, neboť chybělo velké množství hráčů (5 hráčů stabilní základní jedenáctky). Na hřiště se tak dostali hráči z MD a na levém obránci nastoupil dokonce brankář (!!). To však nic neubralo hostům z výkonu, naopak předvedli velmi dobrý taktický výkon, kdy domácí pustili jen do mála příležitostí. Jednu takovou využili v první poločase domácí a šli do vedení, poločas 1:0. Bystrčtí v druhém poločase nadále dodržovali taktické pokyny a postupem času se čím dál tím více osmělovali. Výsledkem bylo několik rohů a autů v posledních 15 minutách, kdy se „Starťáci“ báli o výsledek. A tak když své šance v závěru neproměnili Hofman a Halouzka, odešli hosté s prázdnou. I tak zaslouží starší dorostenci pochvalu za srdnatý výkon, který bohužel k bodům nestačil (0:1)