Přeskočit na obsah

SK ŠLAPANICE – DOSTA SD 4:2

Absolutně nejhorší podzimní výkon starších dorostenců se „zrodil“ na půdě předposledních Šlapanic. Soupeř, který v soutěži ještě nevyhrál, začal velice aktivně a byl odměněn dvěma góly ve 4. a 18. minutě. Bystrčtí, ač nastoupili bez řady hráčů základní sestavy /nemoci a zranění a bohužel i výmluvy…/, utkání i tak měli zvládnout, se vůbec nedostávali do hry a do poločasu byli rádi za stav 0:2. Bohužel, ani velká bouřka v poločasové přestávce hochy z Dostičky neprobrala a po poločase pokračoval jejich zcela matný výkon. Paradoxně však přišlo (nezaslouženě) vyrovnání, když se přímo z rohu trefil Kudláček Sebi . Deset minut na to si domácí dali vlastní gól po standardce Panského, ale spravedlnost tentokrát slepá nebyla a domácí po zásluze přidali další 2 branky do chybující hostující obrany. Konečný stav 4:2 pro domácí byl zcela zasloužený a po místy tristním výkonu odjížděli hosté s prázdnou.