Přeskočit na obsah

ROUSÍNOV – DOSTA SD 2 : 2

V dalším kole krajské soutěže jsme zavítali do Rousínova. Vstup do utkání se nám herně vůbec nevydařil a soupeř se usadil na naší polovině, kde měl více ze hry. Po několika závarech před naší brankou paradoxně udeřilo na druhé straně, kdy po úniku nádherně obehrál dva obránce Zaplatil a s přehledem zavěsil – 0:1. Bohužel spravedlnost nebyla slepá a tak se během krátké chvíle dočkali i domácí a během osmi minut se vývoj utkání otočil, když Rousínov dal dvě slepené branky – 2:1. Do kabin se tak šlo s naprosto zaslouženým stavem 2:1 pro domácí. V poločasové přestávce proběhla v kabině hostů „bouřka“ a na trávník nastoupilo zcela jiné mužstvo. Bystrčtí začali domácí napadat už v rozehrávce a domácí nevěděli, kudy kam. Výsledkem byla další branka Zaplatila – 2:2. Závěr utkání se nesl v režii našich dorostenců, ale vítěznou branku se již nepodařilo vsítit. A tak tu máme po týdnu opět remízu 2:2.