Přeskočit na obsah

Prvním jarním soupeřem bude Moravská Slavia !

A – tým : Naše Áčko o víkendu přivítá prvního jarního soupeře, kterým je SK Moravská Slavia Brno! Zápas odehrajeme na hlavním hřišti v Bystrci a to v sobotu 19.3. od 14 hodin.

Moravská Slavia přezimovala na poslední příčce a do jarních bojů se půjde porvat o co nejlepší výsledky. V přípravě odehráli pět utkání s bilancí 2 vítězství, 1 remíza a 2 porážky. Morenda také přes zimní přípravu přivedla hned několik posil. Přišli ze Startu Brno, brankář Josef Šurkala a záložník Jakub Šťourač. Dále hráči Vojtěch Čech a Lukáš Černý.

Náš Á-tým v přípravě odehrál hned sedm utkání. Z přípravy máme bilanci 3 vítězství, 1 remíza a 3 porážky. Na podzim jsme Moravskou Slavii u ní doma porazili 0:2 po gólech Josefa Grůzy a Adama Sedláka. Minulou sobotu jsme odehráli generálku proti HFK Třebíč. Zápas jsme vyhráli 4:2. Branky vstřelili dvě Josef Grůza, po gólu Tom Kratochvíl a Adam Sedlák.

“ V sobotu náš čeká první mistrovské utkání proti Moravské Slavii. Doma nastoupíme natěšeni a odhodlaní získat tři body. Příprava byla dlouhá a proběhla víceméně podle našich představ. Generálka proti Třebíči nám vyšla herně i výsledkově. V týdnu zapracujeme na posledních detailech naší hry a od prvního utkání půjdeme za našim cílem posunout se do horní poloviny tabulky “ říká před zápasem asistent trenéra Pavel Srb.

Brankářská posila Martin Nahodil už taky netrpělivě vyhlíží první mistrovské utkání. “ Do posledního přípravného zápasu jsme nastoupili velmi aktivně a během prvního poločasu jsme si vytvořili hned několik slibných šancí, ale bohužel jsme je nezužitkovali. Do druhého poločasu jsme nastoupili v ofenzivnějším rozestavení a to nám přineslo potřebné góly a díky tomu jsme vyhráli 4:2. Dvě obdržené branky jsme inkasovali po našich chybách, takže se z toho do prvního mistrovského utkání musíme poučit “ říká zimní posila Nahodil.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Prvním jarním soupeřem bude Moravská Slavia ! Muži "A", Novinky