Přeskočit na obsah

První venkovní utkání skončilo remízou 2:2

TJ Tatran Bohunice : FC Dosta Bystrc – Kníničky 2:2 (1:1)

Do utkání jsme vstoupili s respektem k soupeři a soustředili se spíš na defenzívu. Směrem do útoku to bylo hodně bojácné, a tak jsme lehce přicházeli o míč. Soupeř svoji počáteční aktivitu zúročil prvním gólem v 15. minutě, kdy se po přímém volném kopu ze strany dostal do vedení 1:0.
Po obdržené brance jsme se osmělili i směrem dopředu a zareagovali už ve 28. minutě, kdy se nám po několika příležitostech podařilo vyrovnat. Tomáš Kratochvíl stal na správném místě a po nezdařeném zakončení Patrika Hubra vyrovnával na 1:1. Poločas tedy skončil remízou.
Druhý poločas byl boj o každý míč. Ani jeden tým nechtěl dát míč zadarmo. Soupeř hrozil hlavně ze standardních situaci, ale i my jsme v této činnosti nezaostávali. V 66. minutě jsme 2x nezískali odražený míč na úrovni šestnáctky a to Bohunice ihned potrestaly střelou Ševčíka a ujaly se opět vedení. Během poločasu jsme vystřídali hráče, kteří z důvodu zranění nemohli pokračovat. Opět se ukázalo, že máme kam sáhnout a střídající hráči do rozjetého a náročného konce zápasu naskočili a obstáli. I naše aktivita byla nakonec opět odměněna. Do prudkém centru Ondry Hilschera se položil Grůza a odražený míč pohotově vrátil směrem na bránu Martin Líkař, který se jakožto letní posila prosadil v bystrckém dresu poprvé. Na výsledku 2:2 se už nic nezměnilo. Odvážíme bod z prvního venkovního zápasu u velmi kvalitního soupeře. Vyzvedl bych kolektivní výkon celého mužstva. V dalším zápase přivítáme na domácí půdě TJ Tatran Rousínov, a to v sobotu 4. 9. v 16:30.

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Líkař, Hilscher, Bubeník – Pavlík (Buriánek), Kratochvíl M., Pokorný (Bílý), Guttler (Sedlák), Hubr – Kratochvíl T., Hansl (Grůza).

Střelci branek: Kratochvíl T., Líkař