Přeskočit na obsah

První přípravné utkání skončilo vítězstvím

TJ Sokol Pohořelice : FC Dosta Bystrc – Kníničky 0:6

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„V pátek jsme sehráli první přípravné utkání se soupeřem z Pohořelic – leader 1.B soutěže. Do zápasu jsme šli po desetidenní přípravě, během které jsme absolvovali 6 tréninkových jednotek. Kádr momentálně čítá 25 hráčů + 2 brankáři a připravujeme se v našem areálu a využíváme také umělou trávu na VUT.
Na páteční první přátelské utkání bylo k dispozici 16 hráčů + 2 brankáři. V zápase jsme se zaměřili hlavně na dobře odvedenou běžeckou část jak v defenzívě, tak i v útočné fázi. Po ztrátách míčů jsme pracovali ihned na opětovném získání a to vedlo k prvnímu gólu. Poločas skončil vedením 2:0. Do druhého poločasu nastoupilo do pole 6 nových hráčů + brankář a naši převahu jsme vyjádřili dalšími čtyřmi brankami. Těší nás i nula vzadu. Zapojilo se šest různých střelců a zápas skončil výhrou 6:0.
Další přípravné utkání sehrajeme 5.2. se soupeřem SK Líšeň „B“ ve 12:00 na UT v Líšni. Tímto samozřejmě zveme všechny naše fanoušky.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Nahodil – Vaško, Líkař, Solanský, Bubeník – Kocman, Pokorný, Hubr – Grůza, Pelc, Kratochvíl T.

Do 2.poločasu nastoupili: Mosler, Gec, Marušinec, Kratochvíl M., Sedlák, Hansl, Panský

Střelci branek: Kocman, Hansl, Kratochvíl M., Kratochvíl T., Sedlák, Pokorný