Přeskočit na obsah

První jarní vítězství na domácí půdě

FC Dosta Bystrc – Kníničky : FK SK Bosonohy 3:1 (0:0)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Ve třetím domácím zápase jarní části jsme měli jasný cíl. To, co se nám daří na hřištích soupeřů, tedy vstřelit branku a dovést zapas k vítězství za 3 body. Do zápasu jsme udělali pár změn z důvodu náročného týdne, kdy ve středu sehrajeme pohárové utkání.

Zápas jsme chtěli zlomit v prvních minutách. Šance se dostavily, ale gól nepřinesla ani jedna z nich. Poločas 0:0 nebylo to, co jsme si představovali. Soupeř v obou poločasech hrozil hlavně ze standardních situaci. My jsme mohli jít do vedení, kdy se dostal do 100% šance Laďa Hansl, ale neproměnil.

A jak to tak bývá, soupeř šel po rohovém kopu do vedení 0:1. My jsme však dokázali odpovědět a netrvalo to dlouho a přišla vyrovnávací branka. Podařila se nám kombinace a přesný centr do nebezpečného prostoru, kde si soupeř srazil míč do brány. Hned na to, opět po akci na pravé straně, poslal Patrik Hubr centr a Laďa Hansl se prosadil hlavou, 2:1.

V závěru šli hosté po vyloučení do desíti a my jsme mohli skóre navýšit. Jednu akci v závěru utkání jsme využili. Panský centroval a opět Ladislav Hansl hlavou zvýšil na 3:1.

Vítězství bylo zasloužené, ale po zajímavém vývoji. Jsme rádi, že naši fanoušci konečně mohli oslavit 3 body, které jsme doma získali naposled v září loňského roku.

Nyní už pozornost upínáme k dalšímu zápasu, kdy ve středu zajíždíme k pohárovému utkání do Slavoj Rohatec – účastník 1.A třídy.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Mosler – Pelc, Solanský, Líkař – Kratochvíl M. (Pavlík), Kocman (Kratochvíl T.), Pokorný, Guttler (Panský), Sedlák (Hilscher) – Hubr (Vaško), Hansl

Střelci branek: 2x Hansl, Břežný vl.