Přeskočit na obsah

První jarní venkovní zápas odehrajeme v Ivančicích!

A – tým : Naše Áčko v neděli čeká první venkovní zápas jarní části, zavítá na horkou půdu Ivančic. Utkání začíná ve 14 hodin, odjezd autobusu pro naše fanoušky bude upřesněn.

FC Ivančice se v zimní přestávce nacházeli na 9.místě se ziskem 22 bodů. Ivančice mají zatím bilanci 6 vítězství, 4 remízy a 6 proher. První utkání jarní části Ivančice odehráli proti Boskovicím, prohráli 1:0. Mezi nejzajímavější hráče soupeřova týmu patří bezesporu Daniel Hložek, který má na svém kontě 9 branek.

Naši muži odehráli minulou sobotu také první jarní utkání a to proti Moravské Slavii, po remíze 0:0 tak brali jenom bod, ale to budou chtít napravit právě proti Ivančicím, kam se pojedou porvat o všechny tři body! První vzájemný zápas skončil kontumací 0:3 pro Ivančice, kvůli administrativní chybě v zápise o utkání.

“ Ve druhém jarním kole zajíždíme do Ivančic a tím začínáme naši zápasovou šňůru 3 venkovních zápasu. V prvním kole jsme byli trochu svázaní prvním zápasem sezóny, kdy se nám nepodařilo vstřelit branku a chyběla nám větší lehkost. Věříme, že ve druhém kole náš projev bude sebevědomější i když bude na hřišti soupeře. Na víkend jsou hráči už natěšeni. Soupeř má v tabulce o 3 body více a ty bychom chtěli odvést a začít dobrým výsledkem naši venkovní šňůru 3 zápasů. “ hlásí před zápasem trenér Igor Kos.

Do zápasu nastoupí i záložník Patrik Hubr. “ Do zápasu jsme šli s jasným cílem zvítězit. Od prvních minut jsme se snažili vytvořit si šanci, ale vázla nám finální hra. Soupeř měl poté velkou šanci dát gól, ale Martin Nahodil ji vychytal. Celkově první poločas byl opatrný a nenabídl větší šance. Druhý poločas jsme začli soupeře více tlačit, ale gól jsme nevstřelili a tím pádem se musíme spokojit s bodem. V neděli nás čeká první venkovní zápas jarní části v Ivančicích. Soupeř určitě nebude chtít na domácím hřišti prohrát, ale já věřím že do toho s klukama dáme všechno a že domů dovezeme 3 body “ říká Patrik Hubr.

FC Dosta Bystrc - Kníničky První jarní venkovní zápas odehrajeme v Ivančicích! Muži "A", Novinky