4. kolo Krajského přeboru JmKFS | pátek 26.8.2022 | 17:30

Žluté karty: Kratochvíl M., Sedlák, Němec, Kratochvíl T. – Zemánek, Skřivánek
Diváci: 115

FC Dosta Bystrc Kníničky: Nahodil – Němec, Pokorný, Kocman, Kratochvíl M., Pelc, Hubr, Kratochvíl T., Mičko, Vojtíšek, Sedlák (střídali: Líkař, Hansl, Veleba)

FK Baník Ratíškovice: Měchura – Kundrata, Skřivánek, Kočiš, Dobeš, Petrucha, Knotek, Zemánek, Bábíček, Marcián, Antoš (střídali: Chytka, Bohun, Lacko)

Komentář k utkání:

„Včera jsme odehráli druhé domácí utkání proti týmu z Ratíškovic. Do utkání jsme šli s několika změnami a první poločas se nám docela vydařil. Po celý první poločas jsme utkání měli ve svých rukou a soupeře jsme do ničeho vážnějšího nepustili. Před poločasem jsme dokázali vstřelit branku a to po pěkné akci Mička, který nabídnul šanci Sedlákovi, který se nemýlil a dostal nás do vedení 1:0. Do druhého poločasu jsme bohužel nevstoupili podle našich představ. Po 6 minutách jsme inkasovali, po centru do vápna a teči soupeř srovnal na 1:1. My jsme se ovšem nepoložili a chtěli na gól zareagovat. Skvěle si navedl míč znovu Adam Sedlák, který po jeho pumelici zvýšil na 2:1. Za výsledek jsme spokojeni, ale co nás těší je předvedená hra, za kterou musíme pochválit všechny hráče co nastoupili.“ řekl po zápase Pavel Srb.