Přeskočit na obsah

Předposlední domácí utkání jsme vyhráli vysoce 4:0 nad Moravským Krumlovem!

FC Dosta Bystrc – Kníničky : FC Moravský Krumlov 4:0 (2:0)

Pozápasové hodnocení – trenéra Igora Kose:

„ Zápas s posledním týmem v tabulce na domácím hřišti jsme chtěli konečně zvládnout a utkání si užít. Soupeř přijel pouze s jedním hráčem na střídání a tak již před zápasem se tým pravděpodobně smířil se sestupem do 1.A.

Zápas probíhal dle našeho scénáře. Šli jsme brzo do vedení a poločas vyhráli 2:0. V druhém poločase jsme dominovali a chtěli jsme přidat další branky. To se podařilo a přidali jsme ještě 2 branky. O ty se postaral Matěj Pánský. Nula vzadu nás samozřejmě také těší.

Jsme rádi, že jsme se vrátili k výhře za 3 body po nevydařeném středečním utkání v Ráječku .

Máme před sebou poslední dvě mistrovské utkání která budeme chtít zvládnout udržet si naši výkonnost v Jarní sezóně.

A nakonec v sobotu 18.6. Oslavit a ukončit dobrou sezónu při oslavách 90 let výročí klubu kdy si hráči zahrají proti prvoligovému klubu FC Zbrojovka Brno.

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Mosler – Pelc, Hilscher, Bubeník – Pavlík (Líkař), Pokorný (Veleba), Kocman, Guttler, Sedlák (Panský) – Hansl (Zaplatil), Hubr