Přeskočit na obsah

Postupujeme do semifinále poháru JMKFS

TJ Slavoj Rohatec : FC Dosta Bystrc – Kníničky 0:4 (0:3)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Do čtvrtfinále poháru nám los přidělil TJ Slavoj Rohatec, účastníka 1.A třídy, a naším cílem byl jednoznačně postup do dalšího kola.

Vstup do zápasu se nám podařil a první branka přišla brzy, když se prosadil Tom Kratochvíl. Zápas jsme měli pod kontrolu a s tím přišly i další branky. Na 2:0 zvyšoval opět Tom Kratochvíl a do poločasu se prosadil ještě Yannic Guttler, 3:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili krásnou akcí, kterou založil Jan Bubeník a přes Honzu Pavlíka se míč dostal až k Laďovi Hanslovi a ten navýšil na 4:0. Soupeř se pak dostal do několika brankových příležitostí, avšak náš brankář Martin Nahodil byl vždy soupeři překážkou.

Zápas se pak dohrával v pohodovému tempu a do hry naskočili všichni naši hráči. Další start si připsal i 16letý Dominik Došek.

Poděkování patří našim fanouškům za to, že si udělali ve středu čas, aby nás podpořili. Nyní už vyhlížíme další zápas, který nás čeká již o víkendu proti SK Líšeň „B“.“ ⚪️🟢⚽️

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Nahodil – Pelc (Líkař), Solanský, Bubeník – Pavlík (Vaško), Pokorný (Panský), Guttler, Hubr (Hilscher), Sedlák – Kratochvíl T., Hansl (Došek)

Střelci branek: 2x Kratochvíl T., Guttler, Hansl

FC Dosta Bystrc - Kníničky Postupujeme do semifinále poháru JMKFS Oznámení, Muži "A", Novinky