Přeskočit na obsah

Posledním soupeřem podzimní části bude SK Olympia Ráječko!

A – tým : Naši muži zítra od 10:30 odehrají v Bystrci poslední zápas podzimní části KP JmKFS. Soupeřem bude SK Olympia Ráječko.

SK Olympia Ráječko aktuálně zaujímá 8.místo se ziskem 21.bodů. Tým, který vede bývalý odchovanec Zbrojovky Jiří Huška má na svém kontě 6 výher, 3 remízy a 5 porážek, se skórem 33:31. Naposledy jsme se s Ráječkem střetli v pohárovém utkání, kdy jsme po penaltovém rozstřelu zvítězili 1:0. Navázat na výhru budeme chtít i zítra.

Minulé kolo jsme odehráli na Moravské Slavii. Po gólech Grůzy a Sedláka jsme si odvezli vítězství 2:0. Pátou nulu v sezóně vychytal brankář Smrčka.

“ Před posledním domácím zápasem se potýkáme s velkou absencí. Do zápasu jdeme potvrdit tři body z posledního venkovního utkání. Věříme, že domácí prostředí nám k tomu pomůže “ říka před utkáním trenér Igor Kos.

Do utkání už zasáhne i vyléčený záložník Jiří Bílý. “ Dnešní utkání pro nás bude velice těžké a to ne jen z důvodu, že hrajeme s velice kvalitním soupeřem, ale i z důvodu velké marodky našeho týmu. Doufám, že se s klukama semkneme a zápas zvládneme. Tři body by nám pomohli posunout se do středu tabulky a uklidnit se do jarní části sezóny “ hlásí před utkáním Bílý.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Posledním soupeřem podzimní části bude SK Olympia Ráječko! Muži "A", Novinky