Přeskočit na obsah

Poslední venkovní výjezd bude do Krumvíře!

A – tým : Zítra odehraje naše Áčko poslední venkovní utkání. Soupeřem nám bude SK Krumvíř. Zápas se odehraje od 18 hodin. Odjezd autobusu je v 15:45 od točny ze ZOO.

SK Krumvíř se nachází na 9.pozici se ziskem 37 bodů. Mají skóre 46:55 a bilanci 11 výher, 4 remízy a 13 porážek. Poslední utkání odehráli v úterý proti Kuřimi a vyhráli 1:0. Nejlepším střelcem Krumvíře je Tomáš Ondroušek se 17 brankami.

Náš tým odehrál poslední zápas v sobotu a to doma proti poslednímu Mor. Krumlovu. Po dvou brankách Matěje Panskýho a brankách Hansla a Sedláka jsme vyhráli 4:0. druhou nulu si připsal brankář Tomáš Mosler.

“ Poslední venkovní zápas odehrajeme už v pátek na hřišti Krumvíře. Do utkání půjdeme s jasným cílem neprohrát a potvrdit postavení v lepší polovině tabulky “ říká asistent Pavel Srb.

“ V pátek budeme zajíždět ne předposlední zápas do Krumvíře. Cíl je jasný, chceme vyhrát a pomalu zakončit docela úspěšné jaro, kde se nám povedlo uhrát spoustu bodů a posunout se v tabulce. Navíc jako motivace je si zajistit konečné 7.místo v soutěži “ říká brankář Mosler.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Poslední venkovní výjezd bude do Krumvíře! Muži "A", Novinky