Přeskočit na obsah

Pořádná facka od divizní Polné

Slavoj Polná : FC Dosta Bystrc – Kníničky 7:0

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Zápas, který nám ukázal, kde je divize. Pro soupeře to byl první zapas v přípravě a byl ve všech kritériích lepší. Poločas 6:0 mluví o jasné dominanci soupeře. Jeho dva rychlé góly nás srazily a na hřišti nám chyběl pohyb, kombinace, odvaha….
Do druhého poločasu jsme vystřídali 5 hráčů. Hra se nám zlepšila hlavně ve středu hřiště a vytvořili jsme si i brankové příležitosti. Škoda, že jsme neproměnili. Kluci potřebovali něčím nakopnout. Druhý poločas jsme tak byli soupeři vyrovnaným týmem, ovšem nutno říci, že soupeř při vedení 6:0 v aktivitě polevil. Pochvalu zaslouží náš dorostenec Matěj Panský, který ve druhém poločase podal velice dobrý výkon. Zápas nám ukázal, kde musíme přidat a do dalších zápasu nám přináší ponaučení. V příštím týdnu nás čeká víkendové minisoustředění, které zakončíme zápasem s Lednicí na UT u soupeře.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Nahodil – Pelc, Líkař, Solanský, Bubeník – Bílý, Grůza, Hubr – Guttler, Sedlák, Kratochvíl T.

Do 2.poločasu nastoupili: Mosler, Kratochvíl M., Panský, Hansl, Vaško, Pasz