Přeskočit na obsah

Pátým venkovním soupeřem je Moravský Krumlov!

A – tým : Naši muži v sobotu zavítají do Moravského Krumlova odehrát zápas 12.kola KP JmKFS.

Moravský Krumlov se v téhle sezóně nachází zatím na poslední nesestupové pozici. S bilancí 2 výhry, 2 remízy a 6 porážek, se skórem 12:23, přiděluje Krumlovu 15.místo v tabulce. V prvních pěti utkáních získal tým z jihozápadu osm bodů, ta druhá část už nebyla tak slavná, v dalších pěti utkáních nezískali ani bod.

Naše Dostička se nachází na 10.místě, ale ráda by se po víkendu posunula výše! Po minulém dobře odpracovaném utkání v Boskovicích, si naši borci odvezli velice cenný bod. Minulý rok jsme proti Krumlovu odehráli první zápas sezóny a smolně jsme podlehli 3:2. Tenkrát se za nás trefili Josef Grůza a kapitán Tom Kratochvíl.

“ Do zápasu v Krumlově jdeme s odhodláním dovést tři body. Navázat na zlepšený výkon v posledním venkovním zápase u lídra soutěže. V tréninku se soustředíme na faktory, které jsou důležité k dosažení vítězství “ řekl před utkáním trenér Kos.

Ten bude mít k dispozici hrotového útočníka Hansla. “ I když se Krumlov pohybuje na chvostu tabulky, tak to určitě nebude lehké utkání. Letošní ročník je extrémně vyrovnaný. Budeme chtít navázat na celkem povedené utkání v Boskovicích. Uděláme maximum pro to, abychom si odvezli tři body “ hlásí čtyřgólový útočník Hansl.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Pátým venkovním soupeřem je Moravský Krumlov! Muži "A", Novinky