Přeskočit na obsah

Nadějně rozehraný zápas skončil remízou

FC Dosta Bystrc – Kníničky : SK Olympia Ráječko 2:2 (2:0)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Do posledního podzimního zápasu jsme vstoupili koncentrovaně, kdy jsme nechtěli soupeře pustit do žádné velké šance a čekali jsme na naše šance, které přijdou v průběhu hry. To se nám podařilo a šance, které jsme si vytvořili, jsme proměnili v 30. minutě, kdy se prosadil kapitán Tom Kratochvíl a v 37. minutě, kdy dorazil míč do brány Jirka Bílý. Náš náskok mohl být po prvním poločase i vyšší avšak 2:0 vypadalo slibně. Ve druhém poločase jsme chtěli kontrolovat hru a dovést utkání do vítězného konce. Hosté se dostali do brejkové situace v 54. minutě a my ji zachraňovali faulem v pokutovém území. Tady na nás byl rozhodčí moc přísný, jelikož nařídil penaltu a poslal nás do deseti. Soupeř pak svou převahu využil ke srovnání po individuální akci. Zápas dvou rozdílných poločasů tak skončil remízou.
Podzim končíme s bilancí 5 výher, 6 remíz a 4 porážky. Soutěž je velmi vyrovnaná a náš vstup do soutěže byl velmi dobrý, v druhé polovině soutěže se nám zúžil kádr z důvodu zraněných a los se otočil, kdy jsme sehráli více venkovních utkání, ve kterých se nám nedařilo dovést utkání do konce za 3 body a s 6 remízami jsme na prvním místě soutěže. V zimě zapracujeme na tom, abychom byli schopni takové zápasy zvládnout za 3 body. Děkujeme za podporu tým FC Dosta Bystrc – Kníničky.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Pokorný, Sedláček (Panský), Bubeník, Gec – Pavlík, Kratochvíl M., Bílý (Zaplatil), Hubr – Kratochvíl T., Hansl

Střelci branek: Kratochvíl T., Bílý