Přeskočit na obsah

Na půdě dosud neporaženého Rousínova jsme zvítězili 4:0

TJ Tatran Rousínov : FC Dosta Bystrc – Kníničky 0:4 (0:1)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Zápas v Rousínově nabídl utkání dvou týmů, které v jarní části sezóny dosud držely neporazitelnost. Rousínov navíc dosud držel neporazitelnost na domácím hřišti v celém tomto ročníku. O motivaci prodloužit tyto série tak bylo u obou týmů postaráno. My jsme chtěli potvrdit naše výkony na venkovních hřištích a navázat na poslední zápas proti Bohunicím.

Začátek zápasu byl z naší strany opatrný a soupeř měl mírnou převahu. Ve 24. minutě se nám podařila rychlá akce po standardce soupeře. Po krátké kombinaci na naší polovině přišla průniková přihrávka na Patrika Hubra a ten svoje sólo využil, 0:1. Od této chvíle jsme na hřišti udávali tempo my a poločas jsme v poklidu dohráli.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v naší aktivitě a soupeře jsme do žádné velké šance nepustili. Druhá branka přišla v 59. minutě, kdy si Michal Kratochvíl hodil míč mezi dva obránce a svojí agresivitou se dostal do šance a zvýšil na 0:2. To vneslo do našeho mužstva pohodu a přišly příležitosti přidat další branky. V 68. minutě využil Patrik Hubr chyby domácího brankáře a zvýšil na 0:3. O chvíli později se nám podařila akce na pravé straně, kdy Honza Pavlík poslal krásný centr a Laďa Hansl se prosadil hlavou, 0:4. Konec zápasu jsme pak soupeře pustili do tlaku, ale čisté konto vzadu jsme udrželi.

Pochvalu zaslouží celý tým. Pozitivem je, že náš kádr zůstává kompletní plus se nám vrátili další dva hráči z delší marodky (Líkař a Hilscher).

V příštím zápase nás čeká další úkol a to vstřelit v domácím utkání branku. Přivítáme v sobotu od 16:30 FK Bosonohy.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Nahodil – Pelc, Solanský, Bubeník (Líkař) – Kratochvíl M. (Pavlík), Kocman (Panský), Pokorný, Guttler, Sedlák – Hubr (Hilscher), Kratochvíl T. (Hansl)

Střelci branek: 2x Hubr, Kratochvíl M., Hansl