Přeskočit na obsah

MOR. SLAVIA – DOSTA SD 1 : 3

Druhý jarní zápas sehráli Bystrčtí dorostenci na půdě Moravské Slávie. Zajimavým faktem byl vzhledem ke zranění všech tří brankařů, nástup hráče Filipa Stejskala, hráče ročníku 2008 mezi tyče bystrckého družstva. Horší začátek jsme si ani nemohli přát, když po chybě brankáře (který při rozehrávce trefil útočníka domácích) jsme prohrávali již v 1.minutě !! Tato situace však s týmem nezamávala, ale naopak zdravě nabudila k dominantnímu výkonu, kdy se drtivá většina první půle odehrávala před brankou soupeře. Vyústěním byla vyrovnávací branka Kudláčka S., který obešel protihráče a s přehledem loboval brankáře – 1:1. I přes mnohé další šance se šlo do kabin s remízovým stavem. Druhá polovina utkání se nesla ve stejném duchu, tzn. drželi jsme míč a snažili se dobývat domácí tvrz. Po jednom ze závarů se dostal míč ke Kudláčkovi T. a ten nezaváhal a poslal hosty do vedení. Konečný úder jsme soupeři zasadili po rohovém kopu, kdy se po nacvičené standardní situaci prosadil kapitán týmu Biely. Konec utkání si mladíci už s přehledem pohlídali a tak si z „Morendy“ odvážíme první tři jarní body.