Přeskočit na obsah

Malá Haná KNÍNICE – DOSTA SD 0 : 6

Poslední sezónní vystoupení se konalo na půdě posledního celku tabulky z Knínic (Malá Haná). Dostička přijela s mnoha absencemi (Oprchal, Biely, Halouzka, Panský, Došek, Zaplatil), přesto to byla od začátku jednoznačná partie. Domácí nestíhali zachytávat krásné kombinace a v 16. minutě to byl Bednařík, který otevřel skóre. Hned za dvě minuty ho napodobil Savynetz a třetí gól do poločasu přidal po nádherném pasu Kudláčka Tobiho Bednařík – poločas 0:3. Druhá půle pokračovala dominantním výkonem hostů, kteří domácím moc míč nepůjčovali. Po jedné takové kombinaci se prosadil Kudláček Sebík. Pak nadešla chvíle našeho kapitána, Marka Hofmana, který poslední zápas v dorostu okořenil krásnou hlavičkou do šibenice. Poslední slovo si vzal hrající „golman“ Páral, který uzavřel celkové skóre na 6:0 pro hosty. Lepší jarní tečku jsme si ani nemohli přát……