Přeskočit na obsah

Generálku jsme zvládli a zvítězili 4:2

FC Dosta Bystrc – Kníničky : HFK Třebíč 4:2

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Poslední přípravný zápas jsme sehráli proti soupeři, který hraje krajský přebor Vysočina. Zápas se odehrál na přírodní trávě v Kníničkách, kde jsme do té doby absolvovali 5 tréninků. V prvním poločase jsme byli aktivnějším mužstvem, ale scházely nám jen góly. A tak po našich nevyužitých šancích šel soupeř jednoduchou kombinací do vedení. Do poločasu jsme stačili odpovědět a srovnali Tomem Kratochvílem na 1:1. Vytvářeli jsme si i další šance, ale naše koncovka byla vždy ukvapená nebo naopak jsme hledali moc složité řešení.
Do druhého poločasu jsme udělali pár změn a vyzkoušeli i další varianty rozestavení. Soupeř se ujal vedení po naší ztrátě a rychlou rozehrou šel do vedení 1:2. V zápase jsme byli pořád aktivnějším týmem a šance ke vstřelení branky přibývaly. Jednu z nich využil Josef Grůza, kdy si našel centr a nekompromisně prostřelil vše, co mu stálo v cestě, 2:2. O chvíli později znovu Josef Grůza uklidil odražený míč do branky, 3:2. Přidali jsme ještě jednu branku, kdy se nádhernou střelou z 25 metrů trefil Adam Sedlák.
Jsem rád, že se nám podařilo vždy srovnat a dovést tento zápas k výhře. Ještě se ukázalo, že náš široký kádr je kvalitní a hráči, kteří naskakují během zápasu, dokáží být rozdíloví.
V příštím týdnu nás už čeká mistrovské utkání a boj o 3 body do tabulky. Na domácí půdě přivítáme Mor. Slavii od 14:00 hod. Těšíme se na Vás .“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Nahodil – Pelc, Pokorný, Solanský, Bubeník – Kocman, Kratochvíl M., Bílý – Guttler, Hansl, Kratochvíl T.

Do 2. poločasu nastoupili: Mosler, Panský, Vaško, Sedlák, Grůza, Hubr

Střelci gólů: 2x Grůza, Kratochvíl T., Sedlák