Přeskočit na obsah

FK POZOŘICE – DOSTA SD 2:2 (1:2)

Aneb jak ztratit vyhranný zápas! A zase ty neproměněné šance.. Na půdě domácích Pozořic se odehrál další „zvláštní“ zápas, ve kterém hosté z Bystrce opět zahazovali spoustu šancí a kdežto domácí trestali. Vstup do utkání byl vynikající a Dosťáci po 15 minutách vedli již 2:0 (obě branky Došek), třetí hattricková nebyla uznána. V další čtvrthodině se odehrával festival zahozených šancí, kdy jsme mohli soupeře dorazit, leč stal se pravý opak. Domácí z ojedinělého protiútoku překonali ve 40. minutě Párala a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro hosty. Druhý poločas nastartovala Dosta opět sérií zahozených šancí, ale postupně se začali kluci z Brna vytrácet. Hra postupem času upadala, až se stalo to, čemu nevěřili ani domácí…po trestném kopu byli Dosťáci ve svém vlastním vápně nedůrazní a soupeř trestal vyrovnáním na – 2:2! Do konce utkání se již žádná branka neurodila, a tak odjíždíme s trpkým pocitem ztráty bodů v zápase, kde se rýsovala jasná výhra.