Přeskočit na obsah

FC SVRATKA BRNO B – DOSTA SD 4 : 2

V 10.kole zavítal starší dorost na půdu Svratky a opakoval se již známý scénář z minulých zápasů…..spousta šancí, ale efekt opět minimální. Bystrčtí vstoupili do utkání velmi aktivně a v 10.minutě se z pokutového kopu trefil Bednařík. Do 30.minuty se prakticky hrálo na jednu branku, ale hosté zahazovali jednu šanci za druhou. A přišel logicky trest, když se domácí z první střely na branku radovali z vyrovnání. To ale nebylo vše a během dalších pět minut hrůzy udeřili domácí ještě dvakrát a do poločasu se šlo za stavu 3:1 pro domácí. Druhý poločas začal stejně jako končil ten první, domácí utekli a vyhrávali již o tři branky. Hosté vše vrhli do útoku a odměnou jim byl korigující gól na 2:4 z kopačky Párala, ale víc toho hosté nestihli. A tak po průběhu, který se v podzimních zápasech neustále opakuje (spousta šancí, ale tristní zakončení), odjíždí starší dorostenci pokoření a to výsledkem 2:4.