Přeskočit na obsah

Důležité 3 body z Morendy

SK Moravská Slavia : FC Dosta Bystrc – Kníničky 0:2 (0:0)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Do zápasu jsme šli s jasnou vidinou 3 bodů. Kádr mužstva se nám ale ze čtvrtečního utkání zmenšil o 3 hráče, takže jsme měli starosti s kádrem do tohoto pro nás hodně důležitého utkání.
V prvním poločase jsme to byli my, kdo udával tempo hry. Již v 10. minutě jsme si vytvořili 100% šanci a však neproměnili. Domácí jsme nepustili do žádné šance a 0:0 poločas byl pro nás málo. V kabině jsme si znovu připomněli, že 3 body jsou to, pro co jsme přijeli. První polovina 2. poločasu byla od nás opět aktivní a v lepší kombinaci a vytváření si brankové příležitosti nám stal v cestě i nekvalitní terén. Tak jak už to bývá, tak si soupeř vytvořil 1 brejkovou 100% šanci. Míč skončil na tyči! My jsme ale neustále šli za vstřelením branky. To přišlo v 85. minutě, kdy Guttler uvolnil Grůzu a ten si poradil v koncovce a bylo 1:0. Od této chvilky jsme měli další 100% příležitosti a jednu jsme proměnili v 90. minutě, kdy Adam Sedlák v brejkové příležitosti skóroval na 2:0. Tento výsledek byl určitě zasloužený. Nula vzadu a dva góly ze hry nám dávají šance do dalšího utkání již posledního v tomto roce! Sobota už od 10:30 proti Ráječku.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Pokorný, Hilscher, Bubeník – Pavlík, Kratochvíl M., Guttler, Sedlák, Hubr (Gec) – Kratochvíl T. (Hansl), Grůza (Mosler)

Střelci branek: Grůza, Sedlák