Přeskočit na obsah

DOSTA SD – ÚJEZD u Br. 3 : 1

Další domácí zápas přivítali dorostenci hosty z Újezdu. A byl to hned od začátku uragán domácích, kteří na soupeře (aktuálně 4. tým tabulky) vlétli a nenechali mu prostor ke hře. Vyústěním úvodního tlaku byl „gól roku“ v podání Kudláčka S., kdy míč trefil z voleje okolo hranice velkého vápna za bezmocného brankáře. Další branku přidali domácí po nacvičeném signálu, kdy se hlavou trefil Došek. Do poločasu se hrálo výhradně na branku hostí a jen zásluhou výborného výkonu brankáře a dvou nastřelených břeven (obě Panský), se šlo do kabin za stavu 2:0. Zcela jednoznačný zápas narušil gól hostí hned v úvodu druhého poločasu, když se prosadili taktéž po standardní situaci. Chvíli to vypadalo na drama, ale zhruba od 60.minuty už to bylo opět na jednu branku, kdy velký tlak korunoval hlavou zakončující Panský. V posledních minutách to byl zase festival zahozených šancí, kdy brankář Újezdu někdy až neuvěřitelně čaroval a ještě mu pomohly další dvě tyčky!! Konečné vítězství je velmi cenné, i když finálový výsledek 3:1 pro domác,í moc neodpovídá průběhu, který byl naprosto jednoznačný.