Přeskočit na obsah

DOSTA SD – START Brno 1 : 2

První jarní zápas a hned křest ohněm…na Dostu dorazili naši velcí rivalové ze Startu. S aktuálně druhým týmem tabulky to byl v prvním poločase zcela vyrovnaný zápas s minimem šancí. Rozhodly detaily a to když po naší standardce zazněla tyč (Panský), na druhé straně byl soupeř efektivnější a ujal se po rohovém kopu vedení (poločas 0:1). Druhá půle se odvíjela v podobném duchu (obrovské nasazení, agresivita, důraz), kdy se hrál na Kníničkách již téměř „chlapský“ fotbal.
Bohužel, přišla ztráta míče uprostřed hřiště, kolmice na hrotového útočníka hostů a Start šel do dvoubrankového vedení. Naděje ještě svitla v závěru, kdy standardku zahrával Páral a neohrožený bijec Bednařík vlétl do souboje s gólmanem a snížil na 1:2.

Bohužel, více se již nepodařilo a tak úvodní jarní zápas skončil domácí porážkou.