Přeskočit na obsah

DOSTA SD – POZOŘICE 2 : 1

Utkání s pozořickým soupeřem začalo v dobrém tempu a domácí měli několik příležitostí z křídelních prostorů, které však gólem neskončily. Naopak udeřilo na druhé straně, když míč neudržel Páral a hosté šli do vedení – 0:1. Domácí se po této brance začali herně trápit a nervozita jim svazovala kopačky, přibyla spousta nepřesností a hra postrádala kvalitu. Jako blesk z čistého nebe pak byla branka domácích, kteří v závěru poločasu po standardní situaci, zásluhou Hofmana, vyrovnali – 1:1. Druhý poločas přinesl opět spoustu nepřesností, hlavně domácí postrádali klid ve finální fázi. Když už to vypadalo na dělbu bodů, zahrával nepřímý kop Došek a Langer vyskočil nejvýše – 2:1. Nakonec mohl být výsledek ještě výraznější, ale Došek nařízenou penaltu neproměnil. I tak zůstaly všechny body doma a radujeme se tak z velmi upracované výhry.