Přeskočit na obsah

DOSTA SD – MORAVSKÁ SLÁVIA 9:0

První mistrovské utkání starších dorostenců v sezóně 2021/22 začalo brněnským derby s Moravskou Slávií. Kádr SD se oproti loňskému roku dost výrazně proměnil (odešlo 7 dorostenců do mužů), ale na hřišti jako by to nebylo vůbec znát. Po počáteční nervozitě začala domácí jedenáctka diktovat tempo hry a do poločasu to bylo po trefách Zaplatila a Sebastiana Kudláčka (dvakrát) již 3:0.Kdo očekával nápor hostů, šeredně se zmýlil. Domácí neutuchající snaha a fotbalovost pokračovala a během úvodních 17 minut druhé půle nasázeli Dosťáci těžko uvěřitelných 6 gólů !!!Zápas se pak již dohrával, střídající Zaplatil (autor hattricku) se nechal tribunami „vytleskat“ a tak si dorostenci připsali první podzimní vítezství a to vynikajících 9:0 !!!