Přeskočit na obsah

DOSTA SD – Malá Haná KNÍNICE 6 : 0

Poslední podzimní domácí duel sehráli starší dorostenci proti poslednímu týmu tabulky z Knínic na Boskovicku. A byla to od začátku jednoznačná partie, kdy domácí udávali tempo hry a dostávali se hned od úvodního hvizdu do šancí, které postupně začali proměňovat. Skóre otevřel z penalty Bednařík a ještě do poločasu navýšil náskok Kudláček Sebastian (poločas 2:0).Druhá část utkání byla ještě jednoznačnější a domácí publikum se bavilo krásnými akcemi, které vyústily v další 4 branky – skóŕovali Páral, Langer a dvakrát znovu Sebi Kudláček, který si připsal svůj první dorostenecký hattrick!!! Konečný výsledek 6:0 byl pro hosty ještě milosrdný a tak po velmi dobrém výkonu se Bystrčtí rozloučili s domácími fandy velmi pěkným výsledkem.