Přeskočit na obsah

DOSTA MD – OBŘANY 3:1 (2:0)

Po přeloženém prvním utkání se juniorka dorostu předvedla poprvé na domácí trávě. Pro úspěšný rozjezd do soutěže bylo důležité uhrát slušný výsledek a plně bodovat. Kluci předvedli bojovný výkon, ale souhra velmi skřípala, taktéž koncovka vypadala z počátku žalostně /Minařík z malého vápna trefil tyč, Vališ ze stejné pozice hlavičkuje nad břevno a další…/, obrana, která v přípravě nebyla nejpevnější, však pod vedením Oprchala hrála tentokrát zodpovědně. Uklidnění do domácích řad přinesla až přesná střela Kudláčka k tyči a následně vydařená levačka nejmenšího hráče na hřišti Michala Přibyla, takže na přestávku se odcházelo za příznivého stavu 2:0. V druhé půli po provedených změnách v sestavě, již hra vypadala fotbalověji, ale v obraně soupeř taktéž zpozorněl a nechtěl domácí do výraznějšího zakončení pustit. Musel si až pomoci faulem ve vápně, který z penalty potrestal sám postižený – Filip Duša. Další šance zůstaly nevyužity, velkou škodou bylo zaváhání při rohu, kdy hosté pár minut před koncem snížili na 3:1. Byla to jediná chyba v defenzívě, jinak mezi tyčemi kraloval spolehlivě Aleš Vyklický.