Přeskočit na obsah

DOSTA MD – BÍLOVICE n. S. 0 : 2

Poslední zápas sezóny sehráli mladší dorostenci doma s Bílovicemi. Jelikož už téměř o nic nešlo, mohli se „testovat“ hráči, kteří jsou ještě v kategorii starších žáků. A tak do branky nastoupil Juránek a v poli hráli velkou porci minut Němeček s Kummerem. Rozhodně nezklamali a jsou příslibem. Samotné utkání se neslo v režii hostů, kteří udávali tempo a měli několik příležitostí, které však nedokázali využít – poločas 0:0. Juniorka dorostu po přestřelce v Chrlicích, kdy zřejmě vystřílela jarní střelivo, se ale bohužel nadále trápí s doslova tristní koncovkou, pro velkou část mladých je velký problém trefit přesně prostor mezi tyčemi. Druhá půle však přinesla rozuzlení hned v úvodu, kdy po brankách ve 47. a 55. minutě (z penalty) hosté rozhodli zápas ve svůj prospěch. Zbylý čas už se pouze dohrávalo a když domácí trefili deset minut před koncem jen tyč, zápas skončil zaslouženou výhrou Bílovic 2:0.