Přeskočit na obsah

Dalším venkovním soupeřem budou nepříjemné Ratíškovice!

A – tým : Naši muži odehrají další venkovní utkání. V sobotu zavítáme na půdu Ratíškovic. Zápas 25.kola KP JmKFS začíná od 17h. Autobus pro fanoušky odjíždí od z točny u Zoo.

FK Baník Ratíškovice se nachází na 12.příčce. S bilancí 8 výher, 2 remíz a 14 porážek mají na svém kontě 26 bodů. Poslední kolo odehráli proti Boskovicím a zvítězili 2:4. Podzimní utkání proti Baníku jsme nezvládli a na domácí půdě jsme podlehli 1:3.

Naši muži odehráli v tomto týdnu semifinále poháru proti Tatranu Rousínov. Po porážce 0:4 s poháru bohužel vypadávají a finále hrané na stadionu v Drnovicích si nezahrají. Poslední ligové kolo Áčko odehrálo proti Mutěnicím a po remíze si z utkání odneslo jenom bod. Ovšem v sobotu se bude chtít vrátit na vítěznou vlnu a odvést si všechny body domů.

“ V sobotu nás čeká další utkání, tentokrát proti nepříjemnému týmu FK Baník Ratíškovice. Ve středu jsme nesplnili cíl, kterým jsme si dali a z poháru jsme vypadli, ovšem do konce soutěže zbývá ještě šest kol a my ty zápasy chceme zvládnout. V tréninku pracujeme na koncovce v kterém jsme teď nebyli efektivní a budeme to chtít v sobotu prolomit a odvést si body domů “ řekl před zápasem asistent trenéra Pavel Srb.

K dispozici trenérům bude i obránce Ondřej Hilscher. “ Na další utkání v nabitém programu se těšíme. V Ratíškovicích budeme chtít brát všechny tři body. Ve středu jsme bohužel nezvládli pohárové utkání. Ovšem věřím, že o víkendu vše napravíme a po posledních utkáních budeme naplno bodovat “ říká před utkáním obránce Hilscher.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Dalším venkovním soupeřem budou nepříjemné Ratíškovice! Muži "A", Novinky