Přeskočit na obsah

Dalším venkovním soupeřem bude Líšeňské béčko!

A – tým : Dalším venkovním soupeřem bude na jaře skvěle hrající SK Líšeň „B“. Zápas se odehraje v neděli od 13h v Líšni na Kučerově ulici.

SK Líšeň „B“ se po 22 zápasech nachází na 5.místě se ziskem 41 bodů. Svěřenci trenéra Michala Kuglera mají bilanci 13 výher, 2 remízy a 7 porážek. Poslední utkání Líšeňské béčko odehrálo v Boskovicích, kde vyhrálo 1:2 po gólech Chládka a Bulíčka.

Náš A-tým v tomhle týdnu odehrál čtvrtfinále poháru JmKFS na hřišti Rohatce a po výhře 0:4 postoupil do semifinále. Navázat na vítězství budou chtít hráči i v utkání proti Líšni. Podzimní utkání dopadlo lépe pro nás. Doma jsme Líšeň „B“ porazili 2:0.

” V neděli nás čeká derby na hřišti Líšně. Do utkání jdeme posílení výhrou v poháru proti Rohatci a budeme chtít navázat na dobrou bilanci z venkovních zápasů. Jsme spokojeni s tím jak mužstvo pracuje a taky, že můžeme počítat se všemi hráči z kádru. Do zápasu jdeme s pokorou a s cílem odvést si všechny body ” hlásí před utkáním asistent trenéra Pavel Srb.

K dispozici trenérům bude i Jan Pavlík. ” Venku se nám herně i střelecky daří, což jsme potvrdili ve středu, kdy jsme postoupili do semifinále Krajského poháru a budeme na něj chtít určitě navázat i v neděli na půdě Líšně kam se pojedeme jednoznačně porvat o tři body. Jediné co mě mrzí, že se utkání zřejmě odehraje na umělém povrchu což je škoda pro oba týmy ” říká před utkáním Honza Pavlík.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Dalším venkovním soupeřem bude Líšeňské béčko! Muži "A", Novinky