Přeskočit na obsah

Dalším venkovním soupeřem bude FC Kuřim!

A – tým : Naši muži ve čtvrtek odehrají utkání 14.kola KP JmKFS a to proti rozjeté Kuřimi. Výkop zápasu je 10:15.

FC Kuřim se nachází aktuálně na 2.místě, získal zatím 26.bodů. Na svém kontě má po 12 zápasech 8 výher, 2 remízy a 2 prohry. Kuřim nastřílela 33 branek, obdržela 18 branek. Celek, který od nové sezóny vede bývalí ligový kouč Svatopluk Habanec, bude mít k dispozici dva bývalé hráče Bystrce a to Petra Svobodu a Vítka Bártu. Minulý ročník jsme Kuřim přivítali na domácí půdě a porazili jsme je poměrem 1:0, kdy se za nás prosadil Josef Grůza. Vítězství budeme chtít zopakovat i ve čtvrtek!!

“ Konec sezóny nám los nachystal náročný program a to vložené kolo ve čtvrtek v Kuřimi. V tréninku neustále pracujeme na koncovce ve které momentálně pokulháváme. Držíme ale úroveň a přístup v tréninku a víme, že je ve hře ještě devět bodů. Už v Kuřimi se pokusíme vyloupit soupeře o tři body “ vyhlíží čtvrteční utkání trenér Kos.

Chybět nebude ani naše brankářská jednička Adam Smrčka. “ Zajíždíme na půdu rozjeté Kuřimi s respektem, ale zároveň s odhodláním konečně urvat venkovní vítězství a prolomit sérii tří remíz v řadě. V minulé sezóně se nám podařilo Kuřim doma porazit a určitě věřím, že na to máme i letos. Pokud se jako mančaft dokážeme semknout a táhnout za jeden provaz, pak můžeme překvapit velice solidním výsledkem “ říká Adam Smrčka, který má na svém kontě čtyři čistá konta.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Dalším venkovním soupeřem bude FC Kuřim! Muži "A", Novinky