Přeskočit na obsah

Dalším soupeřem mužů bude brněnská Sparta!

A – tým – V sobotu odehrajeme další utkání venku. Bude to brněnské derby proti Spartě. Zápas se odehraje na hřišti staré Sparty od 15:30.

Sparta Brno se v tabulce nachází na pěkném 6.místě se ziskem 27 bodů. Sparťané mají bilanci 9 výher, 9 porážek a žádnou remízu. Poslední utkání proti Spartě jsme podlehli 0:3.

Naše Áčko odehrálo minulý víkend zápas proti Svratce Brno a na těžkém terénu a po bojovném výkonu odešlo shodně s domácí Svratkou nerozhodně 0:0. Po třech zápasech máme jedno vítězství a dvě remízy, se skórem 4:1. V sobotu jedeme na Spartu, kde budeme chtít přidat další vítězství.

“ Ke třetímu venkovnímu zápasu v řadě zajíždíme k dalšímu brněnskému soupeři na Spartu Brno. Čeká nás soupeř kterému se daří hlavně v domácích utkání a dokáže byt produktivní v útočné fázi. My můžeme říct, že v defenzívě pracujeme velmi dobře a v jarní části jsme zatím neinkasovali. V útočné fázi jsme ale i my ukázali, že se dokážeme prosadit a 4 branky v Ivančicích nám to ukázali. Pokud se bude hrát v Komárově na uměle trávě tak nás čeká podobné utkání jak na Svratce. Chceme ale vyhrávat a tak jedeme a uděláme vše pro získání 3 bodů, aby jsme se naladili na další utkání, kde nás čeká leader soutěže Bohunice “ hlásí před zápasem Trenér Igor Kos.

Do utkání zasáhne i obránce Jan Bubeník. “ Do zápasu jsme vstoupili dobře, měli jsme více ze hry a přicházely i náznaky šancí. Jenže chyběl větší důraz ve vápně, abychom dotlačili míč do sítě. Druhý poločas už byl méně fotbalový, byli jsme častěji na míči, ale dostali jsme se pouze k jedné šanci, kterou jsme nevyužili. Nakonec šli domácí sami na gólmana, ale gól naštěstí nepadl. Zápas skončil podle mě zaslouženou remízou. V sobotu hrajeme další venkovní utkání, kdy zkusíme zopakovat čisté konto vzadu, odvést ze Sparty 3 body a pokračovat v dobře rozjeté jarní části sezóny “ říká obránce Bubeník, který zatím vstřelil jeden gól.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Dalším soupeřem mužů bude brněnská Sparta! Muži "A", Novinky