Přeskočit na obsah

Dalším domácím soupeřem budou Mutěnice!

A – tým : Naši muži v sobotu odehrají další kolo KP JmKFS. Soupeřem bude tým FK Mutěnice. Zápas začíná v 16:30!

FK Mutěnice se momentálně nachází na 13.místě. Mutěnice mají na svém kontě 24 bodů. Mají bilanci 6 výher, 6 remíz a 11 porážek. 

My jsme odehráli minulý víkend utkání proti béčku Líšně. Utkání jsme bohužel prohráli 3:1. Jedinou branku vstřelil Ondra Hilscher. I podzimní zápas proti Mutěnicím jsme podlehli 1:0. Teď budeme chtít utkání vyhrát a naladit se vítězně na pohárové utkání. 

“ Dalším soupeřem nám bude tým FK Mutěnice který přivítáme na našem stadionu v sobotu od 16:30. Do utkání jdeme s cílem vyhrát a udělat si pohodu před středečním semifinálovém utkání poháru. K výhře potřebujeme navázat na kvalitní hru s minulého zápasu a zlepšit se ve hře v obou pokutových územích “ říká před duelem asistent trenéra Pavel Srb.

“ V nadcházejícím víkendu se budeme snažit dostat zpátky na vítěznou vlnu po našem prvním jarním nezdaru. Čekají nás Mutěnice, kterým máme po podzimní prohře co vracet. Obzvlášť po tom, že jsme tam prohráli gólem z penalty. Doufám, že přijde co nejvíce lidí a my  navážeme na minulou domácí výhru proti Bosonohám “ říká brankář Tomáš Mosler. 

FC Dosta Bystrc - Kníničky Dalším domácím soupeřem budou Mutěnice! Muži "A", Novinky