Přeskočit na obsah

Dalším domácím soupeřem bude SK Krumvíř!

A – tým : Naše áčko v sobotu přivítá na domácí půdě SK Krumvíř. Zápas 13.kola KP JmKFS odehrajeme od 15 hodin na hřišti v Bystrci.

SK Krumvíř se aktuálně nachází na 12.pozici se ziskem 12.bodů. Aktuálně za jedenáct zápasů mají 4 vítězství a 7 porážek. Celek z jihovýchodu vstřelil 14 branek a obdržel 24 branek. Naposledy jsme se s Krumvíří střetli 17.8.2019 na domácím hřišti, podlehli jsme 2:1.

Tentokrát budeme chtít uspět a brát všechny tři body! Minulé kolo jsme odehráli proti Moravskému Krumlovu a odvezli jsme bod za remízu 0:0. Bohužel jsme už druhý zápas nevstřelili branku, což budeme chtít teď napravit před domácím publikem.

“ V dalším domácím utkání přivítáme rozjetý Krumvíř, který má tři vítězství v řadě. My po dvou bezbrankových remízových utkáních stojíme před úkolem vstřelit branku. Věříme, že domácí prostředí nám k tomu pomůže a potvrdíme tři body do tabulky “ hlásí před utkáním trenér Kos.

Do utkání zasáhne i obránce Ondřej Hilscher, který odehrál za devět utkání 765 minut. “ V posledních týdnech nás trápí i vinou chřipkového období rozsáhlá marodka, ovšem to nic nemění na tom, že ať už nastoupíme v jakékoliv sestavě, dáme do zápasu vše. Proti zkušenému soupeři budeme před domácími fanoušky chtít předvést co nejlepší výkon. Trápí nás finální fáze, kterou budeme chtít konečně prolomit, střelecky se prosadit a urvat tři body “ řekl před utkáním obránce Hilscher.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Dalším domácím soupeřem bude SK Krumvíř! Muži "A", Novinky