Přeskočit na obsah

Dalším domácím soupeřem bude lídr tabulky z Bohunic!

A – tým : Naši muži odehrají v pátek další kolo KP JmKFS a to proti prvnímu celku tabulky kterým je TJ Tatran Bohunice.

TJ Tatran Bohunice se momentálně nachází na 1.místě tabulky se ziskem 45 bodů a mají náskok 4 bodů na druhou Kuřim. Bohunice mají bilanci 14 výher, 3 remízy a 2 porážky, se skórem 42:14. Jsou také týmem který obdržel nejméně branek v soutěži. V týmu hostí také najdeme hráče, kteří okusili naši nejvyšší soutěž. Mezi opory hostí patří Martin Sus, František Schneider, Dominik Kunický a kapitán Marek Král.

Naše Áčko se nyní nachází na 8.místě se ziskem 26 bodů. Máme bilanci 6 výher, 8 remíz a 5 porážek. Poslední vzájemné utkání proti Bohunicím skončilo remízou 2:2. Minulý týden jsme sehráli 19.kolo KP JmKFS na Spartě Brno a zvítězili jsme 4:2.

“ V dalším kole přivítáme na domácím hřišti lídra tabulky Bohunice. Po vydařeném vstupu do jarní části a posílení výhrou z minulého kola proti Spartě se na zápas těšíme. Půjdeme do něj sebevědomě s cílem předvést maximální výkon tak, aby tři body zůstaly na domácím hřišti “ říká před utkáním asistent trenéra Pavel Srb.

Do utkání nastoupí i záložník Michal Kratochvíl. “ Na Spartě jsme byli po většinu zápasu lepším týmem, soupeř sice dvakrát skóre srovnal, ale nakonec se nám podařilo urvat všechny body. V pátek přijede velmi kvalitní tým z Bohunic, který bude chtít odčinit poslední domácí prohru. My však chceme potvrdit body z venku i proti lídrovi z tabulky a přiblížit se tak soupeřům nad námi “ hlásí před utkáním Michal Kratochvíl.

Na zápase se můžete těšit také na poločasovou soutěž o ceny do wellness nebo do kryokomory. Také poteče zelené pivo v barvách klubu, takže určitě doražte. Výkop je v 17 hodin. Dostička, do toho!

FC Dosta Bystrc - Kníničky Dalším domácím soupeřem bude lídr tabulky z Bohunic! Muži "A", Novinky