Přeskočit na obsah

Další zápas odehrajeme v Ráječku!

A-tým : Naše muže čeká další anglický týden. Zítra je čeká odložené kolo. Soupeřem bude SK Olympia Ráječko. Zápas se odehraje od 18:00. Pro fanoušky, odjezd autobusu bude 15:30 z točny u Zoo.

SK Olympia Ráječko se nachází na 6.místě se ziskem 41 bodů. Svěřenci trenéra Jiřího Hušky mají bilanci 12 výher, 5 remíz a 9 proher. Podzimní utkání proti Ráječku dopadlo nerozhodně 2:2. Nejlepším střelcem soupeřova týmu je Jan Pokorný se 13 brankami.

Naši muži odehráli v sobotu domácí utkání proti třetím Boskovicím. Po gólu Patrika Pokorného jsme zvítězili 1:0 a vítězství budeme chtít potvrdit i zítra!

“ Na vítězství v domácím prostředí proti Boskovicím budeme chtít navázat i zítra proti Ráječku. Do utkání půjdeme sebevědomě a s cílem odvést si všechny body. Stále máme pár absencí, i přes to máme velice kvalitní kádr a věříme, že utkání zvládneme a naladíme se na sobotní utkání proti Moravskému Krumlovu. “ říká před utkáním asistent trenéra Pavel Srb.

“ Anglický týden začne na půdě Ráječka, které je doma velice silné a nevozí se od tam body jen tak. Nám nehraje do karet velká marodka hráčů základní sestavy. Ale jelikož se chceme posunout v tabulce výš tak uděláme maximum pro to, abychom si odvezli všechny 3 body do Bystrce “ říká před utkáním útočník Hansl.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Další zápas odehrajeme v Ráječku! Muži "A", Novinky