Přeskočit na obsah

Další remíza a opět bez gólů

FC Moravský Krumlov : FC Dosta Bystrc – Kníničky 0:0 (0:0)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„V 11. kole jsme se představili u soupeře, který figuroval ve spodní části tabulky a my jsme chtěli odvést 3 body. Bylo ale jasné, že zadarmo to určitě nebude.
V úvodu zápasu jsme byli aktivnější než soupeř, ale soupeř odolal a hrál velice dobře organizovaně. Do šance jsme se dostali, ale brankář si s naším zakončením poradil. Soupeř se po našem úvodním tlaku dostal ke standardním situacím a velice nebezpečně je zahrával. Tady nás také podržel náš brankář Smrčka, poločas 0:0.
Do druhého poločasu jsme šli s tím, že bod je pro nás málo, ale ukázalo se, že momentálně se nám nedaří šance vytvářet a tak jsme si brankové příležitosti nevytvořili. Soupeř si naopak jednu 100% vytvořil a však neproměnil. Pozitivní je, že držíme již v druhém zápase 0 obdržených branek a hra směrem do defenzívy se nám daří. V tomto zápase bych vyzvedl výkony obou brankářů. Skóre 0:0 tak odpovídá průběhu.
V dalším zápase po 14 dnech přivítáme v domácím zápase SK Krumvíř. Pokusíme se zlepšit naši ofenzivní činnost a připsat si 3 body do tabulky.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Hilscher, Buriánek, Solanský, Bubeník – Kratochvíl M., Guttler (Hubr), Bílý, Sedlák – Kratochvíl T., Hansl