Přeskočit na obsah

Další domácí bezbranková remíza

FC Dosta Bystrc – Kníničky : FK Mutěnice 0:0 (0:0)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Do zápasu jsme nastoupili s dvěma změnami o proti zápasu v Líšni. Absenci Ondru Pelce a Jirky Solanského jsme nahradili uzdravenými Ondrou Hilscherem a Martinem Líkařem.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a šance přišly již v prvních minutách, bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Soupeře jsme pak dostali do 100% brankové příležitosti po chybě v rozehrávce. Golman Martin Nahodil nás však podržel, a tak poločas skončil bez branek 0:0.

Ve druhém poločase jsme udělali 2 změny a do hry jsme poslali další dva ofenzivní hráče po doléčeném zranění (Patrik Hubr, Josef Grůza). Došlo k oživení ofenzivní hry a šance opět přišly, jen to řešení ve finální fázi nevedlo ke vstřelení branky. A tak největší šance druhého poločasu skončila na břevně po střele Josefa Grůzy.

Soupeř zápas odbojoval a odvezl si bod. Nám zápas ukázal, na čem musíme zapracovat do dalších domácích zápasů. Mrzí nás zranění Michala Kratochvíla, který si v souboji poranil rameno a bude nám chybět až do konce jarní sezóny.

Dále nás čeká náročný program, kdy už ve středu 18. 5. od 17:30 odehrajeme na domácí půdě semifinále poháru JMKFS proti Tatranu Rousínov. Přijďte nás podpořit v souboji o finále.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Nahodil – Líkař, Hilscher, Bubeník – Kratochvíl M. (Hubr), Pokorný, Kocman, Guttler, Sedlák – Kratochvíl T., Hansl (Grůza)